1 квіт. 2019

День гумору і сміху

Традиційно 1 квітня відбулося свято гумору та сміху– це найвеселіше свято року. В гості до малюків завітав Клоун, який подарував присутнім веселий настрій. Діти отримували позитивні емоції від спілкування із веселим гостем, а також розваг, рухливих ігор та естафет. Старші дошкільники розважали один одного жартами, віршами, гуморесками, веселими жартівливими таночками, іграми з повітряними кульками.
22 бер. 2019

Всесвітній день води

22 березня 2019 року в кожній віковій групі були проведені заняття "Без води життя людини неможливе" з метою привернення уваги до проблем, пов'язаних з водними ресурсами на Землі. Під час занять вихователі донесли до розуміння кожної дитини про надзвичайну можливість води і для навколишнього середовища, і для суспільства в цілому
22 бер. 2019

Конкурс "Dancing City - 2019 року"

Вже четвертий рік наш заклад приймає участь у конкурсі хореографічного мистецтва"Dancing City". Хореографічна композиція з чудовою назвою "Бджолиний переполох" отримала схвалення компетентного жюрі та бурхливих оплесків глядачів. Ми стали лауреатами 2 ступеню в категорії "формейшн".
13 бер. 2019

День відкритих дверей

13 березня 2019 року відбувся день відкритих дверей. Батьки протягом дня мали змогу ознайомитись з проблемою, над якою працює заклад та побачили результати роботи за соціально - економічною програмою "Афлатот".
11 бер. 2019

Шевченківські дні

З 3 березня по 10 березня 2019 року пройшов тематичний тиждень, присвячений річниці Тараса Григоровича Шевченка. Протягом тижня були проведені заходи, присвячені вшануванню пам'яті українського поета, спрямовані на виховання у дітей любові та поваги до культури своєї Батьківшини.
6 бер. 2019

Масляна

06 березня 2019 року у нашому закладі пройшло свято Масляної.Скоморох, Сонечко, Зима, Весна та Баба Яга познайомили малюків з традиціями цього свята, і розповіли про його звичаї. Діти зрозуміли, що Масляна – це прощання з зимою і зустріч весни, протиборство природи. А також Масляний тиждень - завжди веселощі, ігри та гумор, тому і назвали це свято широким, розгульним і смачним.
1 бер. 2019

Свята, присвячені міжнародному жіночому дню 8 березня

1 та 5 березня 2019 року вихованці запросили матусь та бабусь на свято, де для них співали ніжні пісні, танцювали та грали в різні ігри. Велике задоволення матусі отримали від подарунків, зроблених маленькими дитячими рученятами.
13 лют. 2019

Теоретично - практичний семінар для керівних кадрів відділу освіти

13 лютого 2019 року відбувсятеоретично - практичний семінар "Формування економічного мислення як структурного компоненту процесу соціалізації дошкільників" уформі економічного квесту. Під час семінару учасники підвищили професійну компетентність з питань організації роботи з економічного виховання.
6 лют. 2019

Інтегроване заняття "Що, де, коли"

6 лютого 2019 року на базі нашого закладу відбулося засідання міського методичного об'єднання вихователів старших груп. Вихователь Фадєєва Наталя Геннадіївна показала сучасні методи та прийоми ознайомлення дітей старшого віку зі складними економічними поняттями.
5 лют. 2019

Наступність ЗДО та ЗОШ

З метою ознайомлення з вимогами НУШ Вчитель Лашкова Людмила Борисівна запросила колег та вихователів старших груп на урок - змагання команд, де в ігровій формі діти показали отримані знання та ознайомились з новим матеріалом.