14 черв. 2019

День Святої Трійці

Діти дитячого садочка ”Росинка” завзято готувались до зеленого загадкового свята. Цього теплого літнього ранку вони були святково одягнені, у дівчаток віночки з живих квітів. Вихователі ознайомили дошкільнят зі звичаями та традиціями проведення християнського свята Трійця. Веселі літні хороводи, таночки, народні та рухливі ігри, вірші, сюрпризні моменти, зустріч з Літом, прикрашання дерева віночками - запам'ятаються дітям назавжди. Адже ті яскраві відчуття єднання з природою рідного краю, які діти отримали в дитинстві, вони пронесуть з собою через все життя та передадуть наступним поколінням.
29 трав. 2019

Випускний бал

29 та 31 травня 2019 року пройшли випускні свята-перший крок дітей у доросле життя.Нарядні вбрання, святкові зачіски у дівчаток, усмішки дітей, сльози батьків, квіти, теплі слова – все свідчило про те, що цього дня для всіх присутніх відбувалася особливої ваги подія. Діти адресували слова вдячності рідному садочку і всім працівникам, які їх навчали, годували, доглядали.
28 трав. 2019

"Веселі старти з елементами футбола"

На святково прикрашеному спортивному майданчику дошкільного навчального закладу зібралося дуже багато гостей – команди-учасники, їхні фани-вболівальники, групи підтримки, батьки. Під звуки футбольного маршу команди розташувалися на стадіоні. І зразу до них завітали гості – славні Козаки. Вони вразили дітлахів своїми вміннями, виконали стільки різноманітних вправ та прийомів, що майже всі дошкільнята захотіли стати футболістами.
27 трав. 2019

Звіт завідуючої перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю.

27 травня 2019 року в дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка» пройшли звітні збори завідуючої закладу Птиченко Ірини Василівни перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю. Завідуюча перед собою поставила завдання забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти,та стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання нею відповідних рішень у сфері управління закладом дошкільної освіти. Роботу завідуючої Птиченко І.В. одноголосно визнано задовільною.
11 трав. 2019

Золотий ювілей "Росинки"

Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого саду — це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав дитячий сад свій ювілей і приймав поздоровлення від гостей. 11 травня 2019 року у просторій музичній залі садочка в урочистій обстановці колектив дитячого садка №3 відсвяткував 50-річчя з дня відкриття закладу.
26 квіт. 2019

33 річниця аварії на ЧАЄС

Вихованці закладу прийняли участь в шануванні 33 річниці аварії на ЧАЄС на шахті "Западно-Донбаській". Своїм захопленим, чудовим та веселим таночком вони підняли настрій всім присутнім на зустрічі.
25 квіт. 2019

до тижня охорони праці

з 22 квітня по 26 квітня у закладі пройшли заходи з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці під девізом "Безпечне та здорове майбутнє праці". Під час заходів у дітей виховувалась культура праці, велась пропаганда здорового способу життя та прививались навички створення здорових та безпечних умов праці, навчання та відпочинку
25 квіт. 2019

майстер-клас "Великодні писанки"

22 квітня - 26 квітня по всіх вікових групах пройшли мастер-класи з прикрашання великодніх крашанок та писанок. Бабусі, матусі та діти із задоволенням прикрашали писанки , приспівуючи "Розмалюю писанку, розмалююю". Під час майстер-класів дорослі та діти ознайомились із сучасними прийомами прикрашання яєць до великодніх свят. Власноруч прикрашені яйця, вийшли різноманітними та чудовими.
24 квіт. 2019

Пасхальна розвага

24 квітня 2019 ру закладі пройшла розвага "Загублені крашанки". Під час розваги діти отримали заряд бадьоростіі, гарний настрій та веселі посмішки, адже протягом розваги вони співали, танцювали та грали у веселі ігри з веселими персонажами, яким допомагали знайти великодні крашанки"
4 квіт. 2019

Наступність. Підсумкові заняття старших груп з запрошенням вчителів ЗОШ№4

4-5 квітня та 11-12 квітня 2019 року вихователі старших груп поділились з педагогами школи Сідоркіною Л.Г., та Селіною А.І. досягненнями та надбаннями вихованців під час інтегрованих занять"Космічна подорож" вихователь Томишинець В.А., "Пригоди у королівстві Грамоти" вихователь Вострікова О.В., "Посилка від діда Грамотія з країни АБВГДЕКи"вихователь Казакова О.Л., "Математичний брейн ринг"вихователь Фадєєва Н.Г. Педагоги початкової школи відмітили, що дошкільнята мають потужний інтелектуальний розвиток, у них сформований пізнавальний інтерес, що має велике значення для подальшого навчання у школі.