31 січ. 2019

Інтегроване заняття "Загублена торбинка"

31 січня 2019 року на базі нашого закладу відбулося засідання міського методичного об'єднання вихователів середніх груп. Вихователь Карнакова Юлія Володимирівна створила такі умови для розвитку самореалізації дітей, що вони разом поступово розкрили заплановану тему та мали можливість проявити себе, показати свої знання на будь-якому етапі, у будь-якому виді. діяльності.
31 січ. 2019

Інтегроване заняття за мотивами казки "Рукавичка"

31 січня 2019 року на базі нашого закладу відбулося засідання міського методичного об'єднання вихователів молодших груп. Вихователь Орчинська Юлія Миколаївна залучила вихователів міста до інноваційної, пошукової діяльності. Впроваджувала в освітній процес нетрадиційні методики, сучасні інтерактивні методи.
25 січ. 2019

Перемога в регіональному конкурсі "Відкрий серце новорічним дивам"

25 січня 2019 року в центрі дозвілля "Мир" м. Павлоград відбулося нагородження переможців конкурсу. Наш заклад отримав 1 місце в номінації "Вертепи, щедрівки, колядки" та 3 місце в номінації "Новорічне оформлення дошкільних навчальних закладів"
24 січ. 2019

Колективні перегляди

23- 24 січня 2019 року відбулися колективні перегляди інтегрованих занять економічної спрямованості. Кожна група показалапідсумок роботі над обраним проектом.
23 січ. 2019

Акція "Почни з себе"

23 січня 2019 року пройшла зустріч з активістом руху "Україна без сміття" Грендач Павлом Володимировичем та розпочато акцію "Почни з себе" з використання екосумок.
17 січ. 2019

Конкурс "Афлатунчик своїми руками"

Конкурс зацікавив не тільки вихованців та педагогів, а ще й батьків вихованців. Разом вони проявили неабиякі вміння, креативність та власну творчість, використовуючи різноманітний матеріал.
11 січ. 2019

Розвага "Зима йде - три свята з собою веде"

Наш заклад долучився до веселого різдвяного дійства і зустрів свята дружною родиною 11 січня 2019 року на майданчику біля головного входу. До цієї розваги діти старанно готувалися: вчили колядки, щедрівки, різдвяні пісні та ігри. Під час розваги діти більше дізналиля про традиції святкування на Україні народних свят зимового циклу. Діти завзято колядували, щедрували, водили хороводи, грали в ігри з Козою, рухалися, грали, співали. І за це отримували від Господаря гостинці, дарунки і щиру подяку за побажання добробуту, щастя, благополуччя, здоров'я і миру.
9 січ. 2019

Фестиваль педагогічних знахідок

9 січня 2019 року у кожній віковій групі пройшов фестиваль педагогічних знахідк, де кожен з педагогів не тільки мав змогу поділитися своїми надбаннями, а ще й перейняти інший досвід.
9 січ. 2019

Участь у конкурсі "Відкрий серце новорічним дивам"

9 січня 2019 року колектив закладу разом з вихованцями стали учасниками регіонального конкурсу в номінації "Різдвяний вертеп, колядки, обряди". Дорослі та малеча з задоволенням виконували віночок різдвяних пісень, танцювали народні танці, відтворювали мелодію за допомогою дзвіночків. Всі отримали масу задоволення, а ще досхочу об'їлися варениками.
22 груд. 2018

Акція "Макулатуру збирай - дерева рубати не давай"

З початка вересня та до середини грудня в нашому закладі проходила акція "Макулатуру збирай - дерева рубати не давай". Батьки та вихованці прийняли активну участь та зібрали 138 кілограм макулатури на суму 197 гривен.