24 трав. 2017

Випускний бал "Прощавай, садок дитячий"

24 травня проводжали своїх випускників у школу в дитячому садочку “Росинка”. З нагоди свята випускники разом зі своїми вихователями підготували для батьків цікаву концертну програму. Особливо позитивної атмосфери випускному балу додали веселі та кумедні Клякса та Фея Часу, які розважали дітей цікавими конкурсами. По закінченню свята діти випустили в небо повітряні кульки, загадуючи свої бажання.
18 трав. 2017

Підсумкові заняття

Підводячи підсумки роботи закладу за рік, педагоги провели інтегровані заняття з метою діагностування отриманих дітьми знань, вмінь та навичок за 2016 - 2017 навчальний рік.
17 трав. 2017

Міський конкурс спортивних змагань з елементами футболу серед вихованців старшої групи.

Всіх учасниківзмагань Колобок зустрів на сортивному майданчику. Разом з ним діти зустрічались з героями казки, долали перешкоди та виконували їхні завдання. Дійшовши до стадіону, команди "Ластівка"та "Комета" з вихованців старшої групипоказали жваву гру у футбол. Всі вихованці закладу вболівали за різні команди, підбадьорювали гравців футбольними кричалками.
11 трав. 2017

Розвага "Весна іде, красу несе"

Діти молодших груп старанно виконували ролі, таночки, жваво грали у ігри та допомагали весні наводити лад навкруги
11 трав. 2017

Спортивне свято "Вітамінкін в гостях у малят"

Діти отримали заряд бодрості, мали змогу показати свої фізичні якості та вміння, змагалися з казковими героями та долали перешкоди.

День відкритих дверей

День відкритих дверей надав можливість батькам познайомитися з традиціями, правилами, особливостями освітньо - виховної роботи закладу. Програма дня була цікавою та змістовною: заняття, режимні моменти, спортивне свято, музична розвага, майстер - класси. Батьки з задаволенням спостерігали за дітьми протягом дня та проявили активність під час усіх запропонованих заходів.
20 квіт. 2017

Колективні перегляди

У закладі пройшли колективні перегляди інтегрованих занять з економічного виховання. Діти всіх вікових груп отримали цікаві знання з економіки, а вихователі мали змогу показати колегам не тільки власні професійні вміння, а й власноруч виготовлені цікаві та розвивальні посібники з економічного виховання.
14 квіт. 2017

Конкурс "Краще оформлення групи до Великодня"

Під час Великоднього свята у дитсадку було підведено підсумки конкурса "Краще оформлення групи до Великодня". Батьки наших вихованців і педагоги, які створили найкращі прикраси - писанки, Пасхальні композиції, Великодні віночки і кошики, були нагороджені подяками на честь свята Христового Воскресіння.
13 квіт. 2017

Великдень

На Великденьвсі мають веселитися, бо хто будесумувати в цей день, сумуватиме і весь рік. Ось чому усі діти нашого закладу веселилися від душі: весело грали на музичних інструментах,співали пісні, танцювали, крашанки з гірки катали.
29 бер. 2017

Міський конкурс читців "Моя Україна"

Баландіна Вікторія вихованка старшої групи нашого закладу прийняла участь у міському конкурсі, в якому змагалися переможці дошкільних навчальних закладів міста. Віка декламувала вірш про родину та перемогла в номінації "Артистичне виконання"