19 груд. 2017

День Святого Миколая

В цей святковий зимовий день весь педагогічний колектив створював дива для наших маленьких сонечок, дарував їм добро, святковий настрій та очікувані подарунки
12 груд. 2017

Фінансова звітність

Згідно вимог Законів України "Про доступ до публічної інформації" та "Про відкритість використання публічних коштів" ви можете ознайомитися з фінансовою звітністю на утримання комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад ясла - садок №3 "Росинка" станом на 01.11.2017 року.
27 лист. 2017

Контрольно - підсумкові заняття за 1 квартал.

З метою аналізу результативності засвоєння освітніх завдань в останній тиждень листопада проводяться відкриті підсумкові контрольні заняття у кожній віковій групі та моніторинг рівня компетенцій дітей згідно програмовим вимогам та віковим можливостям дітей.
26 жовт. 2017

Осінні свята «На гостину до щедрої осені».

25, 26 жовтня 2017 року у нашому закладі пройшли осінні свята «На гостину до щедрої осені». Усі вікові групи підготували цікаві музичні номери та цікаві виступи. Батьки маленьких вихованців були активними учасниками в підготовці й проведенні свят. Дошкільнята подарували своїм рідним незабутні враження та позитивні емоції. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для дорослих глядачів.
12 жовт. 2017

Спортивне свято, присвячене дню захисника України

Впереддень цих важливих для нашої країни дат у нашому закладі відбулося спортивне свято “Ми діти козацького роду” Активну участь у змаганнях прийняли не тільки діти старшої групи, а й їхні татусі та учасники АТО. У всіх дорослих (педагогів, батьків, бабусь, дідусів) та дітей упродовж свята панував дух патріотизму, гордості за свою Батьківщину, за український народ, за Героїв, які захищають кордони нашої Вітчизни!
4 жовт. 2017

Конкурс педагогічної майстерності "Найкращий дидактичний посібник"

З метою удосконалення педагогічної майстерності, обміну досвідом, розвитку творчої ініціативи вихователів 4 жовтня 2017 року пройшов конкурс "Кращий дидактичний посібник ". В конкурсі приймали участь вихователі всіх вікових груп, які презентували колегам дидактичні ігри , виготовлені власноруч.
22 вер. 2017

Тиждень безпеки"Увага, діти на дорозі"

З 18 вересня до 22 вересня було проведено тиждень БЖД "Увага, діти на дорозі"з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх.
1 вер. 2017

День знань

1 вересня дошкільний заклад №3 «Росинка» знову гостинно відкрив свої двері для малят, щоб лагідно повести країною знань.. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, іграми з казковими героями, веселими таночками та щирими дитячими посмішками. І хоча перший раз за багато років, дощ не дав змогу провести свято на свіжому повітрі, настрій від негоди не погіршився.
1 черв. 2017

День захисту дітей

1 червня відбулося святкування Дня захисту дітей та початку оздоровчого періоду. Свято пройшло в піднесеному настрої. На ньому діти відгадували загадки, співали пісень, танцювали… До дітей на свято завітали герої з мультфільмів та казок, які провели багато цікавих змагань. Атмосфера свята була радісною. Діти з великим задоволенням танцювали і грали. В кінці свята на всіх діток чекали подарунки, які подарували почесні гості свята: представники служби у справах сімї, молоді та спорту.
30 трав. 2017

Батьківські збори для батьків майбутніх вихованців.

30.05.2017 року відбулися батьківські збори для тих, хто хоче, щоб їх дитина відвідувала ДНЗ. Для батьків майбутніх вихованців виступили завідуча, вихователь - методист, медсестра та вихователі груп раннього віку, які розповіли все про дитячий садок та правила, яких слід дотримуватися як дітям, так і їх батькам.