20 лист. 2016

Тиждень безпеки

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 07 по 11 жовтня 2016 року в нашому дошкільному навчальному закладі були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.
26 жовт. 2016

Екскурсія до музею Шахтарської слави

Для успішної організації процесу економічноговиховання для педагогічних працівників була організованаекскурсія у музей Шахтарської слави з метою узагальнення знань з питання виховання економічної культури у дітей засобами музейної педагогіки та профорієнтації.
21 жовт. 2016

Осінні свята

20 - 21 жовтня діти нашогосадочкапоринулиу чарівнуосінню атмосферу. На святах дітистаранновиконувалиролі, таночки, хороводи, вірші осінньої тематики та отримали справжню насолоду від осінніх свят.
21 вер. 2016

Конкурс - огляд дидактичних посібників

Вже за традицією у педагогічному колектив івідбувся конкурс огляд дидактичних посібниківЗа роботою сумуємо і поробки презентуємо, виготовлених у літній період.
1 вер. 2016

Свято першого дзвоника

Новий навчальний рік розпочавсяу нашому дитсадку урочисто і красиво. На свято завітала Маша, героїня мультфільму"Маша і ведмідь", а діти розповідали, чим вонизаймаютьсяу кожній віковій групі. Діти співали, танцювали, гралися, отримали задоволеннявід участі на святі.

День відкритих дверей

День відкритих дверей дав можливість познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі. В програмі дня були представлені різні заходи знаціонально – патріотичного виховання, метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.
21 квіт. 2016

Український народний обряд "Закосичення"

21 квітня 2016 року в середній групі відбулося, тепле родинне свято. На нього було запрошено не тільки мам та татусів, а й бабусь і дідусів. Завдяки цьому святу ми отримали змогу побачити , які стосунки панують у родинах наших вихованців, а також дали змогу діткам торкнутися до джерел українських традицій. Особливо запам*ятався всім присутнім гарний, ніжний, дивної краси український народний обряд «Закосичення», де всі матусі мали змогу заплести стрічки в коси своїх донечок та тричі обійти дівоче коло, щоб захистити своїх донечок від усього лиха,адже нічого в світі немає сильнішого від материнського благословення.
21 квіт. 2016

Спортивні змагання "Ми скликаємо народ працювати на город"

21 квітня 2016 року пройшли спортивні змагання між дітьми та батьками 1 та 2 старшої групи. В кожній естафеті батьки приймали участь разом з дітьми, що ще більше визивало у дітей радість та бажання перемагати. Естафети, об'єднані однією тематикою, як сумісна праця на городі, помирила дві родини( дві команди).
20 квіт. 2016

Кращий куточок для батьків з питань національно-патріотичного виховання

20 квітня 2016 року проведено огляд - конкурс серед дошкільних навчальних закладів на кращий інформаційний куточок для батьків з питань національно - патріотичного виховання. Куточок для батьків 1 старшої групи нашого закладу переміг в номінації "Патріотами зростаємо, Україну прославляємо". Вихователі Леонтович С.В., Вострікова О.В. оформили його неординарно, з вигадкою. Куточок, поряд з актуальним змістом, створює особливий, радісний інтер’єр в вітальні.
1 квіт. 2016

День сміху

День сміху - всесвітне свято, яке традиційно відзначається в усьому світі першого квітня. В цей день прийнято жартувати. Ось і ми жартували з дітьми цілий день та ще й батьків запросили