25 груд. 2014

Новорічні свята

Новорічні свята сповнені сюрпризів та безмежної дитячої радості: тут і веселий ранок, і ялинка, і Дід Мороз з мішком подарунків – словом, незабутні дні, яких дошкільнята чекають цілий рік. Наші малята та гості свята побували на казкових новорічних ранках, які відбулися 25-26 грудня в музичній залі дитсадка. На святі панувала святкова атмосфера веселого настрою та щасливих посмішок.
22 груд. 2014

Конкурс поробок "Дід Мороз приніс ялинку"

В нашому саду пройшов конкурс поробок «Дід Мороз приніс ялинку» Зустріч Нового року - улюблений і радісне свято дітей, а ялинка - символ цього свята. І наші батьки створили ці символи самі, своїми руками, не приносячи шкоди живому. А ялиночки нехай залишаються в лісі, радують нас своєю красою і виконують безцінну роботу - очищають нашу планету і захищають від наслідків нерозумних дій людини.
19 груд. 2014

Свято Миколая

Свято Св. Миколая в нашому садочку є особливо бажаним дитячим святом. 19 грудня вже за традицією була проведена розвага для дітей «Свято Миколая» з метою ознайомлення з доброчинними справами святого Миколая; виховання у дошкільників любові до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяння розвитку творчих здібностей дітей, бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів. Нашу розвагу дивіться на сторінці музичного керівника.
1 груд. 2014

Перші змагання гуртка "Шашковий дебют"

Шашкова боротьба – це змагання в витримці, логічності мислення, а також вмінні передбачати розвиток подій. Навчитися добре грати в шашки – справа далеко не легка і не проста, оскільки гра ця містить у собі багато труднощів, тонкощів і глибини. Наші гуртківці вже засвоїли правила гри і тільки розпочали грати у цю інтелектуальну гру. Немає необхідності доводити очевидну корисність гри в шашки. Воно допоможе виховувати в дітях дисциплінованість, посидючість, вміння концентрувати увагу і логічно мислити. І абсолютно необхідно зберігати і розвивати систему навчання шашок в дошкільних установах. Все частіше вихователі дитячих садів задають питання: «Чи можна навчати дітей дошкільного віку грі в шашки або це доступно тільки обдарованим дітям? По плечу чи малюкам ця корисна, захоплююча гра? Грунтовну відповідь дав у своїй статті «До питання про навчання, виховання та розвиток дітей шестирічного віку» доктор психологічних наук, професор А. В. Запорожець (хоча безпосередньо про шашках мова в ній не йшла):
28 лист. 2014

Підсумкові заняття за 1 квартал 2014 - 2015 навчального року.

На останньому тижні листопада педагоги нашого закладу провели підсумкові заняття з метою діагностування отриманих дітьми знань та навичок за 1 квартал навчального року.
19 лист. 2014

Фестиваль "Гармонія руху"

В рамках фестивалю були проведені змагання між вихователями та батьками, між старшою групою та учнями першого класу. конкурс на кращу родинну газету "Ми туристи", розвага "Осінь,прощавай"
29 жовт. 2014

1 етап вокального конкурсу "Пісенне коло"

29 жовтня 2014 року у музичній залі КДНЗ №3 "Росинка" відбувся 1 етап вокального конкурсу "Пісенне коло". Прийняли участь 15 вихованців усіх вікових категорій за бажанням батьків. Журі конкурсу визначили переможців в різних номінаціях. Усі конкурсанти отримали дипломи учасників та солодощі. Повну версію цього конкусу дивіться на сторінці музичного керівника.
23 жовт. 2014

Свято "До нас осінь завітала"

роооооооо
17 жовт. 2014

Ділова гра з педагогами "Педагогічний кавунник"

17 жовтня 2014 року була проведена ділова гра з метою ознайомленняпедагогів з пріоритетними напрямами роботи на новий навчальний рік. Вихователь - методист Литвиненко Юлія Вікторівна за допомогою різних ігор та завдань виявила, конкоетизувала та закріпила знання педагогів, необхідних для вирішення питань з обраної теми. Ділова гра сприяла розвитку творчої активності педпгогів, нестандартного мислення та вміння працювати у групах.
13 жовт. 2014

Тиждень безпеки

13.10.2014- керівництвом закладу проведено перевірку обізнаності педагогів у питаннях безпеки життєдіяльності, знання документів, що регламентують організацію роботи зі створення безпечних умов життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі.