17 вер. 2014

Конкурс "Вихователь - творець"

Виготовлення посібників для роботи з дітьми
10 вер. 2014

Конкурс - огляд "Підготовка груп до нового навчального року"

10 вересня 2014 року був проведений вже традиційно конкурс "Найкраща група".
9 вер. 2014

Реалізація проекту "Курс на остров інтелекту"

9 вересня в нашому закладі відбувся суботник з реалізації проекту "Курс на острів інтелекту".Весь колектив та батьки протягом 2 годин працювали злагоджено, немов одна команда: встановили пісочний двір "Кораблик", лавочки, розрівняли прилеглу територію та посіяли насіння трави газоної.
1 вер. 2014

Свято «Будем разом ми зростати», присвячене «Дню знань»

1 вересня 2014 року біля центральних дверей в нашому садочку відбулося свято «Будем разом ми зростати», присвячене «Дню знань». Цей довгоочікуваний день для нашої дітвори після довготривалого оздоровчого періода став днем зустрічей з друзями, днем усмішок, бо протягом всього свята їх розважала клоунесса та інші казкові герої. Діти залюбки грали, співали, танцювали, малювали. В нашому закладі вже стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято.
20 трав. 2014

Підсумкові заняття

У дитячому садку пройшли підсумкові заняття з дітьми всіх вікових груп по всіх основних напрямах розвитку вихованців з виявленням освітнього рівня. Узагальнюючі заняття в дитячому садку підводять підсумок знанням та вмінням отриманим дітьми в результаті навчального та виховного процесу за весь рік. На таких заняттях у вихованців систематизуються знання і проходить аналіз раніше накопичених фактів. Аналіз занять показав, що в групах вирішується цілий комплекс виховних та освітніх завдань, відбір програмного матеріалу здійснюється з урахуванням вікових особливостей дітей.
30 квіт. 2014

Ювілей садочку. Нам - 45.

Урочистий настрій в нашому дитячому садку відчувався вже з порога: відгомони музики і востаннє повторюваня перед виступом віршів , під тупотіння юних танцюристів ; ошатні усміхнені співробітники , що додають заключні штрихи до святкового оздобленню приміщеня. І , звичайно ж , гості, яких тут чекають завжди , але в цей святковий день зустрічали з особливою радістю. Адже всіх їх познайомив і назавжди з'єднав в одну велику , дружну і люблячу сім'ю дитячий садок № 3 «Росинка» . І кожен з них , свої знання та вміння , сили і терпіння без залишку віддаючи вихованню підростаючого покоління , саме в цих стінах назавжди залишив частинку свого серця і своєї душі.
25 квіт. 2014

Тиждень безпеки "Безпека на дорозі"

З 22 по 25 квітня 2014 року в нашому садочку пройшов тиждень безпеки за темою "Безпека на дорозі" В кожній віковій групі були проведені тематичні заняття, вікторини, дидактичні та сюжетно - рольові ігри. Цікава розвага зібрала усіх дітей в музичній залі, де їх чекав спражній інспектор, та мультяшні герої Маша та Ведмідь. В рамках тиждня були проведені конкурси малюнків, декламування віршів за темою для дітей, для вихователів - конкурс на кращий куточок з БЖД.
24 квіт. 2014

День відкоитих дверей.

Черговий День відкритих дверей в нашому дитячому садку пройшов в рамках проведення тижня безпеки під гаслом: «Мало любити життя – треба з ним ще й гарно поводитись». За мету педагогічний колектив поставив такі питання, як: формування у дітей усвідомлення цінності власного життя шляхом цілеспрямованої навчально – виховної роботи; навчати вихованців розуміти, що власне життя та здоров’я треба вміти берегти і захищати; навчати дітей способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей, у транспорті та на вулиці; створення максимально безпечних умов перебування дитини в оточуючому середовищі, в дитячому закладі, вдома, у дворі, на вулиці, в транспорті та біля дороги.; формувати у дітей знання про правила дорожнього руху;викликати бажання підкорятися цим правилам; виховувати шанобливе ставлення при взаємодії в схемі: пішохід - водій; показати і довести дітям важливість дотримання правил дорожнього руху у нашому житті. Згідно до поставленої мети було розроблено проект по ПДР.
22 квіт. 2014

Великдень у садку

Вже стала гарною й доброю традиція в нашому садочку святкувати великі православні свята. Не оминуло нашої уваги і один із головних свят – Великдень. Музичний керівник з адміністрацією показали дітям ляльковий театр «Великодній Колобок». Велике задоволення та гарний святковий настрій отримали діти під час вистави.
3 квіт. 2014

Забезпечення наступності між дитячим садком та школою

Дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все те, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опановувала раніше. Все це можливо лише за дотриманням принципу наступності між дошкільною та початковою освітою. 03 квітня 2014 року було організовано зустріч вчителя початкових класів Лашкової Людмили Борисівни з вихованцями старшої групи , проведені відкриті заняття та обговорено питання формування єдиного навчально-виховного середовища.