25 бер. 2016

Участь у фестивалі конкурсі хореографічного мистецтва "Dancing City - 2016@

Конкурс проведено з метою виявлення обдарованих дітей в місті. Від нашого садочка були представлені три хореографічні композиції "Пісочниця" (молодша група) "Кітайський сувенир", "Flawers danse", які стали дипломантами 1, 2 та 3 ступіню.
17 бер. 2016

Семінар - практикум для керівників міста "Патриотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності"

17 березня 2016 року в дошкільному закладі проведений семінар – практикум з патріотичного виховання дошкільників, мета якого: - підвищити рівень теоретичної підготовки керівників щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення; - розкрити необхідність посилення патріотичного виховання у дошкільних закладах України; - удосконалити знання керівників щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм патріотичного виховання дітей дошкільного віку.
15 бер. 2016

Методичне об'єднання для вихователів середніх груп

Питання, як виховати справжнього патріота, громадянина України поставила перед собою вихователь Коновалова Наталя Валеріївна та показала інтегроване заняття "Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини", на якому призентувала свій авторський посібник "Вишиваємо хрестиком"
10 бер. 2016

Свято Масляної

Веселими розвагами розпочали святкувати Масляну в нашому дитячому садку. До дітей у гості завітали весняне сонечко і великий млинець, які разом з дітьми водили обрядові хороводи, співали пісень та танцювали. Кульмінацією заходу стала поява помічників вихователя з млинцями. То вже їли млинці, як кажуть, за обидві щоки та весну славили.
2 бер. 2016

Мамине свято

Разом з приходом весни завітало до нас чудове свято наших мам, бабусь та сестричок. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артизтизмом.
19 січ. 2016

2 місце в регіональному конкурсі "Відкрий серце новорічним дивам"

Наш заклад прийняв участь у другому регіональному конкурсі "Відкрий серце новорічним святам" і отримали переможне 2 місце у номінації "оформлення приміщення"
28 груд. 2015

Ювілей музею "Шахтарська слава"

Діти старшої групи були запрошені на ювілей музею "Шахтарська слава". Подарунок у вигляді віршів та картини, зробленої власноруч, дуже сподобався директору музею та всім, хто був присутній на святі.
25 груд. 2015

Конкурс для батьків "Наш веселий сніговик"

Вже традиційно перед Новим роком пройшов конкурс "Наш веселий сніговик", в якому багато родин змогли проявити свої таланти та творчість. Батьки виготовили сніговичків в різних техніках. Були представлені і вязані, виконані в техніці квілінг, із різних підручних матеріалів. Цілий місяць діти мали змогу спостерігати за сніговичками та відчувати гордість за батьків.
25 груд. 2015

Новорічні свята

У кожному дитячому садку в ці дні проводяться новорічні ранки - чарівне свято, яке з нетерпінням чекають дорослі й діти. У переддень Нового року навіть дорослі знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. А для того, щоб ці бажання справдилися, необхідно просто підготувати казкову атмосферу, повірити у винятковість моменту, подарувати свято собі та близьким.
26 лист. 2015

Спортивне свято "Козацькому роду нема переводу"

26 листопада 2015 року пройшло веселе спортивне свято «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух». За перемогу боролися два куреня «Орлята» та «Соколята» - команди старших груп, з активною участю їх батьків. Після спортивних вправ на шикування під «Запорізький марш» команди представили свій девіз. Маленькі козачки показали спритність, швидкість, силу та чудові знання історії та традицій запорізького козацтва.