24 жовт. 2015

Осінні свята

24, 25 жовтня під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід поринули діти у чарівну осінню атмосферу. На святах було проведено різні інсценізації казок, діти старанно виконували ролі, показуючи присутнім свої здібності і таланти. У святковій, радісній атмосфері збагачувався досвід дітей яскравими враженнями від зустрічі з осінню, у дітей були позитивні емоції від виконаних пісень, таночків, хороводів, віршів осінньої тематики. По завершенню свят і діти, і присутні в залі отримали справжню насолоду від осінніх розваг, осінь подякувала дітям і пригостила їх своїми дарами.
5 жовт. 2015

Тиждень безпеки "Безпека дитини - спокій родини"

На цьому тиждні були заплановані та проведені різноманітні заходи, що спрямовувалися на формування у дітей здоровязберігаючої поведінки в оточуючому світі, світі природи, людей, продуктів цивілізації.
1 вер. 2015

Свято першого дзвоника

В перший день вересня ми відмітили яскраве, хвилююче й водночас урочисте свято - День знань. До малюків прилетіли інопланетні гості, яким діти розповіли про користь знань, дали зрозуміти, чому їх необхідно отримувати. Лунтики разом з малюками подорожували країною знань та зробили висновок, що багато чому повинні навчитися діти в дитячому садочку, перш ніж піти до школи.
4 бер. 2015

Мамине свято

4.5 березня 2015 року в нашому закладі пройшли ранки, присвячені міжнародному жіночому дню 8 березня.
20 лют. 2015

Свято "Масляна йде - весну веде"

20 лютого в нашому закладі відбулося свято «Масляна йде – весну веде». Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною.
17 лют. 2015

Заняття у старшій групі для вчителів СШ №4

Дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все те, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опановувала раніше. Все це можливо лише за дотриманням принципу наступності між дошкільною та початковою освітою. Колектив дитячого навчального закладу «Росинка» роблять реальні кроки щодо реалізації спільних заходів між дитячим садочком та початковою школою.
12 лют. 2015

Майстер - клас по виготовленню весняних прикрас

Учасники майстер-класу ознайомилися на практиці з технікою орігами та прийомами виготовлення шарів «Кусудама», які будуть використані для оформлення музичної зали на 8 березня. Цей захід сприяв підвищенню творчих здібностей вихователів ДНЗ.
4 лют. 2015

Ярмарок здобутків українців

Розмірковуючи над тим, як ефективно ознайомлювати дітей та їхніх батьків з національною культурою, як домогтися формування національної свідомості у дітей, як пробудити до життя національні традиції, національний дух нашого народу, вихователі нашого закладу вирішили розпочати цю роботу з удосконалення національних куточків у групах.
27 січ. 2015

Конкурс "Город на підвіконні"

«Город на підвіконні» в дитячому садку дає можливість розширити уявлення про рослини, як живі організми, про умови які необхідні для їх росту і розвитку, уміння радіти результатам своєї праці. Трудове виховання — цілеспрямований процес формування у дітей трудових навичок і вмінь, поваги до праці дорослих, звички до трудової діяльності. Його завдання полягає у формуванні в дітей стійких переконань, що праця є життєвою необхідністю.. Навіть найпростіший результат трудових зусиль дитини (посадка насіння, догляд за рослинами ) сприяє самоусвідомленню дитини, вселяє їй впевненість у собі, прагнення випробувати себе у нових видах діяльності.
14 січ. 2015

Свято "Різдвяні дива"

Багато звичаїв є на це свято. Головні його герої – Меланка з Василем, коза та щедрівники – діти та молодь, які з настанням Нового року ходили від хати до хати, аби вітати та бажати господарям щастя, здоров’я, багатства.