24 груд. 2013

Конкурс для батьків "Санчата своїми руками"

Для батьків нашого закладу був проведений конкурс "Санчата своїми руками" з різних матеріалів. В кожній групі були обрані переможці в різних номінаціях та вручені дипломи.
19 груд. 2013

День Святого Миколая

19 грудня 2013 року до кожної групи завітав Святий Миколай, який пригостив дітей солодощами.
15 груд. 2013

Конкурс - огляд "Город на вікні"

За вікном ще холодно , а на вікнах в кожній групі нашого садочку зазеленіли городи ! Так-так , справжнісінькі городи : з грядками , де дбайливо посіяні насіння огірків і томатів , з горщиками із заздалегідь пророщених насінням квасолі і , звичайно , завзятими цибульними хвостиками , що радують відвиклий за довгу зиму очей соковитими зеленими стрілами.
6 груд. 2013

Екскурсія на пошту.

Діти старшої групи, які вже навчилися писати, склали листа Діду Морозу самі. А вихователі підтримали дитяче бажання і навчили їх робити звичайний конверт, який прикрасили дитячими малюнками, вирізками з паперу, стрічками і багатьом іншим та провели незабутню екскурсію на пошту. Діти отримали велике задоволення, бо самі опустили лист у поштову скриньку.
3 груд. 2013

Контрольні заняття

В усіх групах дошкільного закладу були проведені контрольні заняття для виявлення знань, умінь та навичок дітей, які вони отримали за 1 квартал навчального року.
15 лист. 2013

Кисневі коктейлі

З оздоровчою метою наші діти розпочали приймати кисневі коктейлі, завдяки яким можна не тільки попереджати, але й лікувати багато захворювань. З нетерпінням очікуємо гарних результатів: підвищення імунітету та працездатності, зміцнення нервової і серцево - судинної системи.
11 лист. 2013

Фестиваль "Гармонія руху"

З 11 по 15 листопада 2013 року пройшов фестиваль "Гармонія руху" під девізом: "Рух - це життя, рух - це краса"
6 лист. 2013

Петриківський первоцвіт

З метою якісного навчання прийомів виконання декоративних елементів петриківського розпису, основ композиції та кольорознавства, збагачення уявлення дітей про симетрію, ритм, колорит ми запросили провести майстерклас для наших педагогів керівника гуртка Центра дитячої творчості.
1 лист. 2013

Відкриття спортивно - ігрового комплексу.

01 листопада 2013 року на території нашого дошкільного закладу відбулося відкриття спортивно - ігрового комплексу в рамках конкурсу міні - грандів "Місто своїми руками", реалізованих в рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Тернівки до 2015 року.
24 жовт. 2013

"Осінь - чарівниця"

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також мінливий настрій, який найбільш проявляеться в дошкільному віці. Само тому так важливо задати цій мінливості спрямованість на гарний настрій. Найкращим способом для цього є організація дитячого ранку, свята чарівної осені.