16 жовт. 2013

Майстерклас з виготовлення прикрас до осінніх свят

Усі педагоги навчилися власноруч виготовляти оригінальні прикраси. Осінні листочки складали у техніці орігами. Кожен педагогічний працівник закладу проявив свою творчість та фантазію.
11 жовт. 2013

Тиждень безпеки

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 07 по 11 жовтня 2013 року в нашому дошкільному навчальному закладі були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників, батьків та дітей.
2 вер. 2013

Перше вересня

Дитячий садок зустрів своїх вихованців після літнього оздоровлення. Було запропоновано аудіо - виставу "Маша скликає друзів". Діти веселились грали та танцювали.
5 лип. 2013

Конкурс міні - грандів "Місто своїми руками"

Ініціативна група батьків нашого закладу отримала перемогу у конкурсі міні - грандів "Місто своїми руками" та отримала сертифікат на установку на території ДНЗ спортивно - ігрового комплекса.
1 черв. 2013

день захисту
30 трав. 2013

Перші кроки

Значний оздоровчий потенціал мають щорічні спортивні змагання «Перші кроки» між ДНЗ міста, присвячені Дню захисту дітей. В цьому році наша команда перемогла у змаганнях та отримала звання «Найспритніші».
29 квіт. 2013

День відкритих дверей

Ми раді бачити всіх, кому цікаве життя дітей в дитячому садку. В цей день ви зможете відвідати заняття та режимні моменти, побачити організацію харчування. Для вас будуть проведені екскурсії по дошкільному закладу. Ви зустрінетеся з завідуючою, вихователем - методистом, спеціалістами, які дадуть вам відповіді на всі питання, які вас цікавлять.
19 квіт. 2013

Спортивні змагання "Тато, мама, я - спортивна сім'я!

Ми довели батькам, що фізичні вправи сприяють формуванню дитячого організму, попередженню порушень постави та деформації хребта. Вони сприятливо впливають на нервову систему, тонізують організм, створюють позитивний емоційний фон, попереджують захворювання. Тобто в дошкільному віці обовязково потрібно закласти фундамент знань про основи здоровя, потреби до здорового способу життя.
7 бер. 2013

8 березня

6, 7 березня у нашому закладі пройшли свята, присвячені Міжнародному жіночому дню.
27 лют. 2013

Міський семінар "Ми за здоровий спосіб життя"

На базі нашого садочку проходив міський семінар по формуванню у дітей потреби у здоровому способі життя з пошуком новітніх підходів до укріплення та зміцнення здоров'я.