20 груд. 2018

Новорічні свята

20.12.2018– 22.12.2018 в закладі дошкільної освіти №3 «Росинка» відбулися Новорічні свята.Чудово оформлена музична зала заворожувала присутніх зимовим казковим пейзажем. Учасники свята зустрічалися із казковими героями та разом з ними співали, танцювали, водили хоровод, декламували вірші, грали.
11 груд. 2018

Аукціон ідей "Досліджуй, думай, вивчай та дій"

11 грудня 2018 року пройшов аукціон ідей "Досліджуй, думай, вивчай та дій". Він дозволив переглянути інноваційні ідеї та технології, що впроваджуються у закладі.
29 лист. 2018

Інтегроване заняття в молодшій групі "Ми малята дуже дужі - ні до чого небайдужі""

29 листопада 2018 року на базі нашого закладу дошкільної освіти пройшло засідання міського методичного об'єднання вихователів молодших груп. Большакова Наталя Михайлівна ознайомила членів МО з досвідом роботи по навчанню поводження з твердими побутовими відходами дошкільників. Завдання , запропановані вихователем були цікаві, доступні та корисні як дітям, так і дорослим.
29 лист. 2018

Інтегроване заняття в 2 групі раннього віку "На гостину до казки "Ріпка"

29 листопада 2018 року на базі нашого закладу дошкільної освіти проходило засідання міського методичного об'єднання вихователів груп раннього віку. Допомагаючи кожному герою казки виконувати певні завдання вихователь Пащенко Наталя Олексіївна досягла поставленої мети, а діти отримали не тільки знання, а й насолоду від спілківання з дорослими. Присутні вихователі мали змогу доповнити свою методичну скарбничку цікавими методами та прийомами.
13 лист. 2018

Творча майстерня "Казки від Афлатунчика"

13 листопада 2018 року у творчій майстерні педагоги разом детально переглянули зміст знайомих казок, відшукуючи в них економічний зміст та розпочали роботу з вигадування власних економічних казок.
6 лист. 2018

Ділова гра з педагогами "Афлатунова наука"

6 листопада 2018 року для педагогів запропановано ділову гру "Афлатунова наука", яка дала змогу педагогам перевірити своє розуміння програми та запланувати використання потрібних методів роботи з дітьми.
31 жовт. 2018

Майстер - клас по виготовленню коробок Афлатуна

31 жовтня 2018 року пройшов майстер клас по виготовленню коробок Афлатуна. Використовуючи покидьковий матеріал та матеріал для оздоблення, педагоги закладу створили свої неповторні коробки, проявивши творчість та креативність.
29 жовт. 2018

Проект "Малята - пташенята"

Ініціативна група "Турботливі батьки", які перемогли в конкурсі міні - проектів "Громада своїми руками"завершили роботу над проектом "Малята - пташенята" В рамках проекту було проведено 8 суботників, витрачено 54931 гривень із фонду конкурса, 12000 гривень власних коштів, 2000 гривень із інших джерел.
26 жовт. 2018

Осінній ярмарок

26 жовтня 2018 року наш заклад запросив всіх бажаючих на «Осінній ярмарок». Одягнені в традиційний українській одяг «продавці», прикрашені столи, наповнені запашними овочами й фруктами кошики, аромат домашньої випічки, весела музика – усе це створювало святкову атмосферу. На ярмарку продано смаколиків на загальну суму 2т. 653грн.
25 жовт. 2018

Осінні свята

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. 25, 26 жовтня 2018 року в ясельних та молодшій групі пройшли свята осені. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Діти гарно співали, танцювали, читали вірші про осінь та осінні перетворення природи.